O nás

Příbeh začíná v létě roku 2012, kdy jsem si řekli, že by nebylo špatné využít naše dlouholeté zkušenosti, jak s provozováním internetového obchodu, tak aktivní hráčské kariéry.

Po několika měsících intenzivní práce na přípravách, uvádíme na podzim roku 2012 do provozu náš internetový obchod s hokejovou výstrojí HokejováOpice.cz, který se aktuálně řadí mezi jeden z nejlepších v ČR.

Od této doby hrdě dodáváme hokejovou výstroj do každého koutu České Republiky, ale také Slovenské Republiky. Naším zákazníkům nabízíme ten nejlepší výběr hokejové výstroje, které je akutálně na trhu k dispozici.

Víme, že dosáhnout vynikajících výsledků na maloobchodním trhu začíná poskytováním nejlepších dostupných produktů. Chápeme také, že každý z našich zákazníků má jedinečné a specifické potřeby, které mohou být splněny pouze z přehledného výběrů produktů a služeb. Jestliže jsou Vaše specifikcé potřeby jakékoliv, HokejováOpice.cz přináší širokou škálu produktů v každé cenové hladině z nejuznávanějších značek v hokejové průmyslu, jako jsou Bauer, CCM, Reebok, Easton, Sher-Wood, Warrior a mnoho dalších.


Naše vize


Naší vizí je nabídnout našim zákazníkům jednoduché, uživatelsky přívětivé a strukturované prostředí, aby mohli využít všechny informace, které potřebují k nákupu hokejové výstroje. Přítomnost hokejových odborníků prostřednictvím živé on-line podpory umožňuje okamžitou odezvu vzhledem ke všem hokejovým dotazům a připomínkám od našich zákazníků.

Slibujeme, že nabídneme konkurenceschopné ceny. Slibujeme, že poskytneme bezchybný servis. Ať už během nákupního procesu nebo po prodeji, jsme vždy ochotni pomoci našim klientům k vynikajícímu zážitku z nakupování.

Recenze našich zákazníků na Heuréka.cz potvrzuje, že se naši vizi snažíme dělat na 100%.

HokejováOpice.cz © 2021
- Tento e-shop zprovoznil: identiq.cz