Hokejové chrániče loktů CCM JetSpeed FT1 SR - vel. XL
Sleva -23%

Hokejové chrániče loktů CCM JetSpeed FT1 SR - vel. XL

Výrobce: CCM
Kód výrobku: lok-ccm-ft1-sr
Dostupnost: Na skladě

TOP model chráničů loktů CCM nové řady JetSpeed s profesionální ochranou všech důležitých partií. Chrániče loktů CCM JetSpeed FT1 jsou extrémně lehké chrániče.

Akční cena:2 080 Kč
Stará cena:2 690 Kč
Ušetříte:610 Kč
Rychle! Zbývá pouze 2 ks! Bylo již koupeno: 2 ks!
-+

Položit dotaz k produktu

Nepřeji si aby byl tento dotaz publikován veřejně

Novinka pro sezonu 2018/2019

TOP model chráničů loktů CCM nové řady JetSpeed s profesionální ochranou všech důležitých partií. Chrániče loktů CCM JetSpeed FT1 jsou extrémně lehké chrániče, které využívají nejmodernější ochranné materiály, a zabezpečují tak špičkovou úroveň ochrany, i díky originální JDP konstrukci vnějšího skeletu, která zajišťuje bezpečné rozptýlení energie nárazu.


KONSTRUKCE

TROJDÍLNÝ DESIGN S VÝSTELKOU DRYFOAM: Pěna s uzavřenou buněčnou strukturou nabízí velkou volnost pohybu a zároveň absorbuje méně potu, čímž udržuje hráče v suchu a chrániče lehké.

PŘEDLOKTÍ
ROZŠÍŘENÉ KRYTÍ Z LISOVANÉ PĚNY HD/ZOTEFOAM®: Odlehčená a přitom profesionální úroveň ochrany.


LOKETNÍ VÝLISEK
TVAROVANÝ PE VÝLISEK S DESIGNEM JDP: JDP výlisek odvádí sílu nárazu směrem od kloubu, čímž loket chrání a dokonale sedí.


BICEPS
SKELET Z TVAROVANÉHO KOMPOZITU ROCKETFRAME S NOVÝM OBLOUKOVÝM PÁSKEM: Odlehčená profesionální úroveň ochrany s novým obloukovým páskem, který drží chránič blíž k paži, aniž by tím omezoval její pohyb.


UPÍNÁNÍ
ANATOMICKÝ NEOPRENOVÝ PÁSEK UPROSTŘED CHRÁNIČE A NYLONOVÝ PÁSEK NA PŘEDLOKTÍ: Drží loketní chránič blíž k paži, aniž by tím omezoval její pohyb.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Mohlo by se Vám líbit

Navštívené produkty

HokejováOpice.cz © 2021
- Tento e-shop zprovoznil: identiq.cz