Způsoby doručení

DPD

Doručení přepravní službou DPD Private s místem dodání v ČR, cena 69 Kč, v případě dobírky bude celková cena 99 Kč.

O doručení vás budou kontaktovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.

Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo termín doručení, přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup, ve větších městech si vybrat dobu doručení, poslat kurýrovi zprávu.

Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo kartou.

Cestu balíčku sledujte na www.dpd.cz. O průběhu doručování si přečtěte víc na www.dorucujemeradost.cz.

Nově služba DPD doručuje balíčky i v sobotu a ve večerních hodinách a to mezi 18:00-21:00h. Nahlédněte do aktuálního seznamu PSČ pro večerní a sobotní doručování.

Důležité upozornění

Prosíme, zkontrolujte při přebírání zásilky stav obalu zásilky, zejména pak, zda není jakýmkoli způsobem porušena naše páska a není opravovaná páskou s jiným potiskem, páskou bílou, nebo páskou průhlednou. V případě jakéhokoliv poškození nebo podezření zapište tuto výhradu a specifikaci poškození do protokolu řidiče při podpisu přijetí zásilky V případě pochybností o stavu obalu nebo zásilky máte možnost zásilku odmítnout. V takovém případě nás ihned informujte na dalším postupu.

Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností.

Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel.

V případě, že převezmete zásilku a až po otevření zjistíte, že její obsah je poškozený, kontaktujte nás a to na čísle 605 867 863


DPD Pickup - Nečekejte na balík, ať čeká balík na Vás!

  • Ideální pro ty, kteří dávají přednost osobnímu vyzvednutí balíčku.
  • V DPD síti výdejních míst Pickup najdete přes 150 poboček. A stále přibývají. Dlouhodobě spolupracují se společností Uloženka a dalšími partnerskými prodejnami. Vyzvednout balíček si můžete i v jednom z 13 dep DPD.
  • Každý balíček v ceně dopravy je pojištěn do 50 000 Kč. Ať máte jistotu.
  • Cestu svého balíčku můžete sledovat na webu DPD.


Máte zájem o doručení zásilky do DPD Pickup?
V nákupním košíku si pro doručení zvolíte možnost "Osobní odběr - DPD Pickup" a poté kliknete na "Vybrat pobočku", zde si můžete vyhledat dle Vašeho města nebo PSČ.
- doručujeme výhradně zásilky produktu Soukromý balík, a to i na dobírku. DPD Pickup výdejní místa nejsou na rozdíl od řidičů vybavena platebními terminály (kromě dep DPD), proto dobírku nelze uhradit platební kartou.
- Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v  DPD Pickup výdejním místě.
- Balík Vám vydáme po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na balíku.

Osobní odběr je ideální pro případy:
- nechcete se časově vázat při doručení na Vaši soukromou adresu, DPD Pickup výdejní místa mají zpravidla otevřeno i o víkendu
- Váš zaměstnavatel neumožňuje převzít balík přímo v zaměstnání
- nejbližší depo DPD je pro vás příliš daleko.

HokejováOpice.cz © 2022
- Tento e-shop zprovoznil: identiq.cz