Hokejové brusle CCM Super Tacks SR
Sleva -33%

Hokejové brusle CCM Super Tacks SR

Výrobce: CCM
Kód výrobku: bru-ccm-st-sr
Dostupnost: Na skladě

Nová řada TOP bruslí CCM SUPER TACKS pro sezonu 2016/2017. Tyto brusle jsou jako novinka pro nadcházející sezonu tzv. one-piece, které mají technologii monoframe 360.

Akční cena:13 490 Kč
Stará cena:19 990 Kč
Ušetříte:6 500 Kč
Rychle! Zbývá pouze 5 ks! Bylo již koupeno: 1 ks!
-+

Položit dotaz k produktu

Nepřeji si aby byl tento dotaz publikován veřejně

Nová řada TOP bruslí CCM SUPER TACKS pro sezonu 2016/2017.


Tyto brusle jsou jako novinka pro nadcházející sezonu tzv. one-piece, které mají technologii Monoframe 360.

Brusle je vyrobena z jednoho kusu jako skelet, který dokonale obejme nohu hráče a anatomicky uzamkne tak, aby nedocházelo k volnému pohybu při bruslení a hráč měl dokonalý kontakt s ledem.
Disponují podporou pro maximální přenos energie. Jádro brusle je z extra lehké tepelně tvarovatelné pěny T-FORM. Vložka brusle je vysoce výkonná pro odvod vlhkosti a tak je Vaše noha stále v suchu a brusle je stále lehká.

Jazyk brusleje dokonale tvarovaný pro nohu hráče tak, aby měl hráč maximální pocit pohodlí. Tento jazyk je lehký a má zvýšenou ochranu proti vlivu utahování šněrování.

Vycpávky okolo kotníků jsou umístěny asymericky a jsou z pěny, která chrání a zároveň dodává brusli veliký komfort pohodlí.
Stélka brusle je lehká a komfortní s provzdušňovacími otvory, je konstruovaná pro maximální pocit kontaktu nohy s bruslí.

CCM SUPER TACKS jsou osazeny plastem SB4.0 a noži SpeedBlade Black. Nože jsou ošetřeny za účelem zajištění delší životnosti hran, stejně jako odolnost proti korozi. Navíc vypadá nenápadně a úžasně.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Mohlo by se Vám líbit

Navštívené produkty

HokejováOpice.cz © 2019
- Tento e-shop zprovoznil: identiq.cz