Hokejová helma BAUER RE-AKT 75 SR černá-bílá
Sleva -32%

Hokejová helma BAUER RE-AKT 75 SR černá-bílá

Výrobce: Bauer
Kód výrobku: hel-bau-ra75
Dostupnost: Na skladě

Novinka sezony 2016/2017. Hokejová helma Bauer RE-AKT 75 je poslední novinkou od firmy Bauer, která je vybavená najmodernejšími technologiemi a poskytuje dokonalou ochranu hlavy hráče před lineárními a rotačními nárazy.

Akční cena:2 389 Kč
Stará cena:3 490 Kč
Ušetříte:1 101 Kč
Rychle! Zbývá pouze 1 ks! Bylo již koupeno: 2 ks!
-+

Položit dotaz k produktu

Nepřeji si aby byl tento dotaz publikován veřejně

Novinka sezony 2016/2017. Hokejová helma Bauer RE-AKT 75 je poslední novinkou od firmy Bauer, která je vybavená najmodernejšími technologiemi a poskytuje dokonalou ochranu hlavy hráče před lineárními a rotačními nárazy , to znamená ochranu i při nárazech, při kterých není je sila úderu směrována jen kolmo na hlavu ale i mimo osu. U bežných helem pri takovýchto úderech dochází k prudkému trhnutí.


Špičkové pohodlí a ochrana hlavy zabezpečuje patentovaný materiál XRD® Foam schopný rozptýlit víc jako 90% sily nárazu. Je umístěný v oblasti spánku. Ostatní části vnitřní výstelky jsou tvořeny vícevrstvým speciálním pěnovým materiálem.

Seven+Technology TM sa nachází v zadní části helmy. Tato speciální strukturární pěna ve tvaru valců poskytuje vynikající ochranu při opakovaných nárazech a úderech s vysokou energií. Strategicky je umístěná na zadní straně, protože hráči obvykle nejsou schopní se zajisti při pádech dozadu na záda.

Helma je dvojdílné konstrukce a nastavené velikosti je velmi jednoduché bez použití nářadí. Stačí rukou odklopit boční klipy na helmě, nastavit požadovanou veľkost a zpětným zaklapnutím klipů je nastavení zajištěné.

Výborné odvětrávání hlavy díky systému ventilace (s možností barevné kombinace), který zabezpečuje potřebné proudění vzduchu a omezuje tak pocení.

Vnitřní materiál helmy s použitím antibakteriální technologií MICROBAN ®, která odolává plísním a zápachu.

Helma poskytuje velkou flexibilitu v přizpůsobení se různým tvarům hlavy.

Ergonomicky tvarované kryty uší s pohodlnou pěnovou podložkou.

Certifikovano CSA, HECC, CE.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Mohlo by se Vám líbit

Navštívené produkty

HokejováOpice.cz © 2019
- Tento e-shop zprovoznil: identiq.cz