Hokejka BAUER Nexus N6000 Griptac INT
Sleva -18%

Hokejka BAUER Nexus N6000 Griptac INT

Výrobce: Bauer
Kód výrobku: hok-bau-n6000-int
Dostupnost: Na skladě

Novinka pre sezonu 2015/2016. Žákovská kompozitová hokejka BAUER Nexus N6000 Griptac je základní model řady NEXUS 3. generace určený pro rekreační a amatérské hráče. Ideální pro hráče hledajících vyvážený cit s rychlým uvolněním puku.

Akční cena:1 380 Kč
Stará cena:1 690 Kč
Ušetříte:310 Kč
Rychle! Zbývá pouze 2 ks! Bylo již koupeno: 1 ks!
-+

Položit dotaz k produktu

Nepřeji si aby byl tento dotaz publikován veřejně
Novinka pre sezonu 2015/2016. Žákovská kompozitová hokejka BAUER Nexus N6000 Griptac je základní model řady NEXUS 3. generace určený pro rekreační a amatérské hráče. Ideální pro hráče hledajících vyvážený cit s rychlým uvolněním puku.


  • Nexus Mid flex with Sweet Spot Technology – vyznačuje se rozdílnou tvrdostí shaftu – Sweet Spot je strategicky navrhnutá flex zóna v střední části shaftu, spodní část pro dolní ruku až po oblast krčku je pružnejší, pričemž střední bod ohybu hokejky urychluje proces střeľby se smrtící přesností v každé situaci.

  •  Pro Blade Profile -  pěnové jádro, které je strukturálně silnější a trvanlivější jako předcházející jádro,  zlepšuje rovnováhu a stabilitu jádra, vyváženost a sílu při vedení puku a zpracování přihrávky.   

  • Carbon basket weave blade construction - hokejka při které je viditelně použité karbonové vlákno v čepeli. Snižuje celkovou hmotnost a zvyšuje bod vyvážení.  

  • Fused two-piece construction – tavená dvojdílná konstrukce.  Nový výrobní proces eliminuje překrývání v interních materiálech, což eliminuje slabé místa a zvyšuje konzistenci flexu. Hokejka je tak optimálně vyvážená a pevnejší.

  • Nexus Power Shaft - Kompozitový shaft má obojstranně konkávní profil se čtvercovým zaoblením rohů, což umožňuje maximální cit a sílu při držení hokejky.

  • Power profile dual taper- větší zúžení profilu směrem ke krčku zvyšuje torzní tuhost hokejky, zabraňuje nechtěnému stočení hokejky, což výrazně zvyšuje přesnost při střelách a přihrávkách.

  • Textura Griptac - pogripovaná textura shaftu zabezpečuje jistotu úchopu při jakémkoliv pohybu

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Mohlo by se Vám líbit

Navštívené produkty

HokejováOpice.cz © 2019
- Tento e-shop zprovoznil: identiq.cz